CLASS 4A

East Conference

Offense

Quarterbacks: Aaron Woodward, Sheridan; Mat Semler, Cheyenne East; Running backs: Ethan Ashworth, Cheyenne East; Parker Christensen, Sheridan; Kyle Custis, Sheridan; Austin Clementson, Thunder Basin; Tight ends: Coleman Worsley, Thunder Basin; Nick Mirich, Cheyenne East; Wide receivers: Aaron Sessions, Sheridan; Noah James, Cheyenne East; Chad Browning, Laramie; Trenten Johnson, Thunder Basin; Jamis Lopez, Cheyenne East; Offensive line: Blayne Baker, Sheridan; Gunner Bartlett, Cheyenne East; Frank Crum, Laramie; Terren Swartz, Thunder Basin; Conner Jorgenson, Sheridan; Max Myers, Sheridan; Jake Fogg, Cheyenne East; Marcus Glick, Thunder Basin; Jace Packard, Cheyenne South; At-large: Keaton Wilkerson, Thunder Basin; Kicker: Sam Smart, Sheridan.

Defense

Defensive line: Gunner Bartlett, Cheyenne East; Max Myers, Sheridan; Marcus Glick, Thunder Basin; Quinton Brooks, Sheridan; Garrett Worden, Laramie; Conner Jorgenson, Sheridan; Jake Fogg, Cheyenne East; Jacob Haggberg, Cheyenne South; Linebackers: Garrett Coon, Sheridan; Zach Alexander, Cheyenne East; Terren Swartz, Thunder Basin; Parker Christensen, Sheridan; Tommy Neal, Cheyenne East; Daylon Puckett, Laramie; Defensive backs: Aaron Sessions, Sheridan; Noah James, Cheyenne East; Kyle Custis, Sheridan; Keaton Wilkerson, Thunder Basin; Nathan Burman, Laramie; Jamis Lopez, Cheyenne East; Punter: Dakota Merritt, Cheyenne East; Kick returner: Kyle Custis, Sheridan; At-large: Mat Semler, Cheyenne East

Co-Offensive Players of the Year: Kyle Custis, Sheridan; Parker Christensen, Sheridan.

Defensive Player of the Year: Aaron Sessions, Sheridan.

Lineman of the Year: Blayne Baker, Sheridan.

Coach of the Year: Don Julian, Sheridan.

West Conference

Offense

Quarterbacks: Jesse Harshman, Natrona County; Caige McComb, Kelly Walsh; Running backs: Brett Brenton, Natrona County; Brock Spiegelberg, Kelly Walsh; Mason Randall, Rock Springs; Adarius Gallon, Cheyenne Central; Wide receivers: Niko Bostic, Cheyenne Central; Riley Shepperson, Natrona County; Maeson Gallegos, Natrona Country; Trey Hladky, Gillette; Tyler Whitley, Kelly Walsh; Tight ends: Joey Geil, Kelly Walsh; Cross True, Natrona County; Offensive line: Dan Slack, Natrona County; Wes Rice, Natrona County; Bryan Mattinson, Rock Springs; Logan Neuroth, Kelly Walsh; Hayden Thorpen, Natrona County; Val Herd, Cheyenne Central; Kameron Mellon, Kelly Walsh; Craig Ashe, Rock Springs; Connor Shopp, Kelly Walsh; Yahav Schraiber, Natrona County; At-large: Tehl Campbell, Natrona County; Kicker: Riley Shepperson, Natrona County.

Defense

Defensive line: Cross True, Natrona County; Hayden Thorpen, Natrona County; Logan Neuroth, Kelly Walsh; Logan Moncur, Natrona County; Dan Slack, Natrona County; Bryan Mattinson, Rock Springs; Kameron Mellon, Kelly Walsh; Linebackers: Joey Geil, Kelly Walsh; Chase Brachtenbach, Natrona County; Riley Boltz, Cheyenne Central; Brock Spiegelberg, Kelly Walsh; Riley Shepperson, Natrona County; Adam Forbush, Rock Springs; Defensive backs: Tevita Palepale, Kelly Walsh; Maeson Gallegos, Natrona County; Seth Cisneros, Natrona County; Laine Smith, Kelly Walsh; Brett Brenton, Natrona County; Nico Vite, Cheyenne Central; Punter: Riley Shepperson, Natrona County; Kick returner: Brett Brenton, Natrona County; At-large: Ben Acres, Natrona County; Hunter Flack, Rock Springs.

Offensive Player of the Year: Brett Brenton, Natrona County.

Defensive Player of the Year: Joey Geil, Kelly Walsh.

Lineman of the Year: Dan Slack, Natrona County.

Coach of the Year: Steve Harshman, Natrona County.

Outbrain