Boys Swimming

Thursday

Rock Springs Last Chance Meet

WHO'S HERE: Evanston, Green River, Lyman, Rock Springs.

200 free: Cooper Haycock, Lym, 1:59.28; Stone Olguin, Lym, 2:03.87; Ty Sturlaugson, GR, 2:12.33.

200 IM: Trevor Hicks, Lym, 2:15.94; Konner Legault, Lym, 2:22.83; Dylan Phillips, Eva, 2:25.95.

50 free: Darwin Anderson, RS, :23.01; Parker Newberg, RS, :24.35; Bryan Monzon, RS, :24.71.

diving: Miles Moffatt, GR, 152.02; Brock Sponenburgh, Eva, 136.05; Isayah Saavedra, Eva, 125.15.

100 fly: Caleb Richins, Eva, 1:10.55; Trevor Moser, GR, 1:10.98.

100 free: Michael Richmond, GR, :51.83; Braydon Saxton, Lym, :56.66; Brastin Moore, GR, :58.07.

500 free: Anthony Erramouspe, RS, 5:37.82; Brendan Bloomquist, GR, 5:46.05; Jeremiah Young, Eva, 6:37.64.

200 free relay: Green River 1:45.56; Evanston 1:48.32; Rock Springs 1:49.94.

100 back: Dean Lyon, GR, 1:05.86; Ty Sturlaugson, GR, 1:06.84; Colter Camphouse, Eva, 1:09.98.

100 breast: Michael Richmond, GR, 1:07.93; Matthew Cramer, Lym, 1:18.08; Caleb Richins, Eva, 1:19.54.

400 free relay: Rock Springs 3:30.72; Lyman 3:34.80; Green River 3:57.24.

Newcastle Qualifier

WHO'S HERE: Douglas, Gillette, Newcastle.

200 medley relay: Newcastle 2:30.67.

200 free: Zach Benshoof, New, 2:37.61.

50 free: Jacob Yeatman, New, :24.32; Austen Kenney, New, :29.47; Kyle Allard, New, :29.49.

diving: Tyler Williams, Gil, 436.30; Corben Vaugh, Gil, 351.10; Daniel McCoy, Gil, 312.50.

100 free: Austen Kenney, New, 1:03.09; Kyle Allard, new, 1:03.55; Sean Hiser, Dou, 1:05.13.

500 free: Zach Benshoof, New, 7:07.47.

200 free relay: Newcastle 1:58.81.

100 back: Jacob Yeatman, New, 1:08.70; Sean Hiser, Dou, 1:10.84.

100 breast: Flint Hossfeld, New, 1:18.11; Garrett Merchen, New, 1:24.31; Brandon Benson, New, 1:34.98.

Friday

South Last Chance

WHO'S HERE: Cheyenne East, Cheyenne South, Laramie, Rawlins.

200 free: Jackson Mugg, CE, 2:05.22; Braxton Langenderfer, Raw, 2:15.11; Kevin Delgado, Raw, 2:55.41.

200 IM: Noah Richardson, Lar, 2:13.59; Cameron Stout, CE, 2:23.27; Rowan Kelly, Lar, 2:25.63.

50 free: Benjamin Anderson, CS, :23.50; Jaryd McMartin, CS, :23.81; Jacob Richardson, Lar, :24.12.

diving: Trenton Hamel, Lar, 194.30; Israel Chavez, Raw, 189.40; Julian Yates, CE, 169.55.

100 fly: Stephen Wessenberg, CE, :56.98; Kevin Muela, CS, :58.21; Benjamin Anderson, CS, 1:00.50.

100 free: Knox Williams, CS, :52.07; Hunter Booth, CE, :56.23; Nathan Fawcet, CS, :57.30.

500 free: Noah Richardson, Lar, 5:36.12; Logan Pickard, Lar, 5:44.27; Cameron Stout, CE, 5:44.68.

200 free relay: Cheyenne South B (Kevin Muela, Knox Williams, Jaryd McMartin, Benjamin Anderson), 1:42.49; Cheyenne East 1:43.64; Cheyenne South A 1:48.01.

100 breast: Max DeYoung, Lar, 1:06.98; Jackson Mugg, CE, 1:07.95; Walker, Marshall, CE, 1:09.94.

400 free relay: Cheyenne South A (Kevin Muela, Jaryd McMartin, Knox Williams, Benjamin Anderson), 3:27.34; Laramie 3:53.52; Rawlins 3:59.12.

Outbrain